Türkçe Dersler – Enseignement en langue turque

Türk Dili ve Edebiyatı
La langue et la littérature turque

Hande İşmen              hismen@sm.k12.tr
Şenay Şahin                 ssahin@sm.k12.tr
Serap Gür                    sgur@sm.k12.tr
Suna Doğanay            sdoganay@sm.k12.tr
Sema Çırak                  scirak@sm.k12.tr


Tarih / Histoire

Fatma Binöz            fbinoz@sm.k12.tr
Tuba Cesur              tcesur@sm.k12.tr


Coğrafya / Géographie

Sevgi Baydın                 sbaydin@sm.k12.tr
İnci Kimyonsen           ikimyonsen@sm.k12.tr


Beden Eğitimi / Education Physique

Kâzım Uzun                 kuzun@sm.k12.tr
Cihan Çakıroğlu         ccakiroglu@sm.k12.tr


Felsefe / Philosophie

Belgin Şahin Sarısoy             bsahin@sm.k12.tr


Müzik / Musique

Elvin Tüfenkçi Çimşit              etufenkci@sm.k12.tr


Resim / Dessin

Merih Zeliha Hartlap             mhartlap@sm.k12.tr


Din K. ve A.B. / Education religieuse

M.Selman Malkoç           smalkoc@sm.k12.tr
A.Salih Başaran               asbasaran@sm.k12.tr


Fransızca Dilinde Dersler – Enseignement en langue française

Fransızca / Français

Jean-Michel Ducrot         jmducrot@sm.k12.tr
Alin Oskan                         aoskan@sm.k12.tr
Aylin Şahiner Battal         asahiner@sm.k12.tr
Céline Adhemard              cadhemard@sm.k12.tr
Canan Sözen                      csozen@sm.k12.tr
Emel Sur                             esur@sm.k12.tr
Figen Kaya Şen                  fkaya@sm.k12.tr
Frédéric Izydorczyk         fizydorczyk@sm.k12.tr
İpek Uzbil                           iuzbil@sm.k12.tr
Lara Boşnakyan                lbosnakyan@sm.k12.tr
Nabella Vimont                 nvimont@sm.k12.tr
Nadège Le Boeuf               nlboeuf@sm.k12.tr
Natali Boşnakyan              nbosnakyan@sm.k12.tr
Pierre Routeau                  prouteau@sm.k12.tr
Sylvain Cavailles               scavailles@sm.k12.tr
Yael Mayorkas Routeau  ymayorkas@sm.k12.tr


Matematik / Mathématiques

Can Özkeçeli               cozkeceli@sm.k12.tr
Dinh-Bao Vu              dvu@sm.k12.tr
Elif Gültaş                   egultas@sm.k12.tr
Mukaddes Yılmaz      myilmaz@sm.k12.tr
Papa Moda Diop        pmdiop@sm.k12.tr
Florian Artaud           fartaud@sm.k12.tr


Fizik / Physique

Ferit Banipal           fbanipal@sm.k12.tr
Volkan Gönen         vgonen@sm.k12.tr


Kimya / Chimie

Ayla Ağırbaş             aagirbas@sm.k12.tr
Aydan Köksal           akoksal@sm.k12.tr


Biyoloji / Biologie

Milena Kuyumciyan      mkuyumciyan@sm.k12.tr


Laboratuar Sorumlusu / Responsable des Laboratoires

Volkan Gönen         vgonen@sm.k12.tr


İngilizce Dil Öğretimi – Enseignement en langue anglaise

İngilizce / Anglais

Bayram Erkul          berkul@sm.k12.tr
Dilan Ulusoy            dulusoy@sm.k12.tr
Özlem Ulusoy          oulusoy@sm.k12.tr


Medyatek / Pôle documentation – Médiathèque

Serpil Turan             sturan@sm.k12.tr
Yusuf Ulusoy            yulusoy@sm.k12.tr


Rehberlik – Psikolojik Danışman / Orientation – Psychologue

Hazırlık, Lise 1
Lise 2, Lise 3, Lise 4
Psikolog

Gülgün Özer                      gozer@sm.k12.tr
Serra Serim                        sserim@sm.k12.tr
Zerrin Sidar Cantürk       zcanturk@sm.k12.tr