İdari Asistan / Assistante de direction
Alev Aksu                                   aaksu@sm.k12.tr

Muhasebe / Comptabilité
Sema Demirci (Şef)                  sdemirci@sm.k12.tr
Beyhan Zengin                         bzengin@sm.k12.tr

Sekreterler / Secrétariat
Meryem Akdemir                    makdemir@sm.k12.tr
Melida Çetinoğlu                     mcetinoglu@sm.k12.tr

Bilgisayar / Informatique
Barış Üner                                buner@sm.k12.tr
Serhun Kayıkçı                        skayikci@sm.k12.tr

Hemşire / İnfirmière
Derya Uzun                              duzun@sm.k12.tr

İnternet Sitesi / Site internet
Serhun Kayıkçı                         skayikci@sm.k12.tr
Barış Üner                                 buner@sm.k12.tr

Grafiker / Designer graphique
Umut Pehlivanoğlu                 upehlivanoglu@sm.k12.tr

Tercüman / Traductrice
Céline Pierre-Magnani           cpierremagnani@sm.k12.tr

Güvenlik Şefi / Chef de la sécurité
Muammer Çap                         mcap@sm.k12.tr

Güvenlik Memurları / Agents de sécurité
Bülent Kocaman
Kemalettin Dereli
Turgay Gözütok
Nurettin Turan

Hizmetliler – Agents de service
Ergin Gönül (Teknik Şef)        egonul@sm.k12.tr
Nejdet Ustaoğlu
Gencer Çelik
Timuçin Makul
Adem Işık
Songül Bulut                            sbulut@sm.k12.tr

Şef Aşçı / Chef cuisinier
Musa Akcan                             makcan@sm.k12.tr

Aşcılar / Cuisinier
Hüseyin Yıldırım
Recep Bükçüoğlu