Equipe Pédagogique

Equipe Pédagogique
Türkçe Dersler – Enseignement en langue turque

Türk Dili ve Edebiyatı
La langue et la littérature turque

Şenay Şahin ssahin@sm.k12.tr
Serap Gür sgur@sm.k12.tr
Suna Doğanay sdoganay@sm.k12.tr
Sema Çırak scirak@sm.k12.tr
Berkant Örkün borkun@sm.k12.tr


Tarih / Histoire

Fatma Binöz fbinoz@sm.k12.tr
Tuba Cesur tcesur@sm.k12.tr


Coğrafya / Géographie

Sevgi Baydın sbaydin@sm.k12.tr
İnci Kimyonsen ikimyonsen@sm.k12.tr


Beden Eğitimi / Education Physique

Kâzım Uzun kuzun@sm.k12.tr
Cihan Çakıroğlu ccakiroglu@sm.k12.tr


Felsefe / Philosophie

Belgin Şahin Sarısoy bsahin@sm.k12.tr


Müzik / Musique

Elvin Tüfenkçi Çimşit etufenkci@sm.k12.tr


Resim / Dessin

Merih Zeliha Hartlap mhartlap@sm.k12.tr


Din K. ve A.B. / Education religieuse

M.Selman Malkoç smalkoc@sm.k12.tr
A.Salih Başaran asbasaran@sm.k12.tr


Fransızca Dilinde Dersler – Enseignement en langue française

Fransızca / Français

Jean-Michel Ducrot jmducrot@sm.k12.tr
Alin Oskan aoskan@sm.k12.tr
Aylin Şahiner Battal asahiner@sm.k12.tr
Céline Adhemard cadhemard@sm.k12.tr
Canan Sözen csozen@sm.k12.tr
Emel Sur esur@sm.k12.tr
Figen Kaya Şen fkaya@sm.k12.tr
Frédéric Izydorczyk fizydorczyk@sm.k12.tr
İpek Uzbil iuzbil@sm.k12.tr
Lara Boşnakyan lbosnakyan@sm.k12.tr
Nadège Le Boeuf nleboeuf@sm.k12.tr
Natali Boşnakyan nbosnakyan@sm.k12.tr
Pierre Routeau prouteau@sm.k12.tr
Sylvain Cavailles scavailles@sm.k12.tr
Yael Mayorkas Routeau ymayorkas@sm.k12.tr


Matematik / Mathématiques

Can Özkeçeli cozkeceli@sm.k12.tr
Dinh-Bao Vu dvu@sm.k12.tr
Elif Gültaş egultas@sm.k12.tr
Mukaddes Yılmaz myilmaz@sm.k12.tr
Papa Moda Diop pmdiop@sm.k12.tr
Burçak Koca bkoca@sm.k12.tr
Erdem Tatlıdilli etatlidilli@sm.k12.tr


Fizik / Physique

Volkan Gönen vgonen@sm.k12.tr
Mohamed Dehimi mdehimi@sm.k12.tr


Kimya / Chimie

Ayla Ağırbaş aagirbas@sm.k12.tr
Aydan Köksal akoksal@sm.k12.tr
Yasemin Karakoç ykarakoc@sm.k12.tr


Biyoloji / Biologie

Milena Kuyumciyan mkuyumciyan@sm.k12.tr

Eylem Özdemir eozdemir@sm.k12.tr


Laboratuar Sorumlusu / Responsable des Laboratoires

Volkan Gönen vgonen@sm.k12.tr


İngilizce Dil Öğretimi – Enseignement en langue anglaise

İngilizce / Anglais

Dilan Ulusoy dulusoy@sm.k12.tr
Talar Selsu tselsu@sm.k12.tr
Özlem Ulusoy oulusoy@sm.k12.tr


Medyatek / Pôle documentation – Médiathèque

Serpil Turan sturan@sm.k12.tr
Cindy Philippon cphilippon@sm.k12.tr


Rehberlik – Psikolojik Danışman / Orientation – Psychologue

Hazırlık, Lise 1
Zerrin Sidar Cantürk zcanturk@sm.k12.tr

Lise 2, Lise 3, Lise 4
Gülgün Özer gozer@sm.k12.tr

Psikolog
Serra Serim sserim@sm.k12.tr