Equipe Administrative

Equipe Administrative

İdari Asistan / Assistante de direction
Alev Aksu                                 aaksu@sm.k12.tr

Muhasebe / Comptabilité

Duygu Boztepeli                   dboztepeli@sm.k12.tr
Beyhan Zengin                      bzengin@sm.k12.tr

Sekreterler / Secrétariat
Meryem Akdemir                    makdemir@sm.k12.tr
Melida Çetinoğlu                     mcetinoglu@sm.k12.tr

İç ve Dış İlişkiler Sorumlusu /
Responsable des affaires internes et externes
Aslin Akgün                               aakgun@sm.k12.tr

Bilgisayar / Informatique
Barış Üner                                 buner@sm.k12.tr
Serhun Kayıkçı                         skayikci@sm.k12.tr
Soner Küpeli                             skupeli@sm.k12.tr

Hemşire / İnfirmière
Derya Uzun                               duzun@sm.k12.tr

İnternet Sitesi / Site internet
Serhun Kayıkçı                         skayikci@sm.k12.tr

Çeviri Servisi / Service Traduction
Céline Pierre-Magnani            cpierremagnani@sm.k12.tr

İletişim Departmanı / Service Communication
Kurumsal İletişim ve Kültürel Etkinlikler Koordinatörü
Chargée de communication et des événements culturels :
Göknur Gündoğan –                ggundogan@sm.k12.tr
Video ve Fotoğraf Sorumlusu / Photographe-vidéaste :
Alizée Grau –                              agrau@sm.k12.tr
Grafiker / Designer graphique :
Umut Pehlivanoğlu –               upehlivanoglu@sm.k12.tr

Güvenlik Memurları / Agents de sécurité
Kemalettin Dereli
Turgay Gözütok
Nurettin Turan
Berk Sara
Mehmet Koçak

Hizmetliler – Agents de service
Ergin Gönül (Teknik Şef)        egonul@sm.k12.tr
Nejdet Ustaoğlu
Gencer Çelik
Timuçin Makul
Adem Işık
Songül Bulut                            sbulut@sm.k12.tr

Şef Aşçı / Chef cuisinier
Turan Arslan                             tarslan@sm.k12.tr

Aşcılar / Cuisinier
Hüseyin Yıldırım
Rasim Gökalp