Eğitim Kadrosu

Türkçe Dersler

Türk Dili ve Edebiyatı

Suna Doğanay sdoganay@sm.k12.tr
Şenay Şahin ssahin@sm.k12.tr
Sema Çırak scirak@sm.k12.tr
Berkant Örkün borkun@sm.k12.tr
Gizem İbidan gibidan@sm.k12.tr
Gülpınar Kesginer gkesginer@sm.k12.tr


Tarih

Fatma Binöz fbinoz@sm.k12.tr
Nevin Gümüş ngumus@sm.k12.tr


Coğrafya

Sevgi Baydın sbaydin@sm.k12.tr
İnci Kimyonsen ikimyonsen@sm.k12.tr


Bilgisayar Bilimi

Serhun Kayıkçı skayikci@sm.k12.tr
Papa Moda Diop pmdiop@sm.k12.tr


Beden Eğitimi

Kâzım Uzun kuzun@sm.k12.tr
Cihan Çakıroğlu ccakiroglu@sm.k12.tr


Felsefe

Belgin Şahin Sarısoy bsahin@sm.k12.tr


Müzik

Elvin Tüfenkçi Çimşit etufenkci@sm.k12.tr


Resim

Merih Zeliha Hartlap mhartlap@sm.k12.tr


Din K. ve A.B.

M.Selman Malkoç smalkoc@sm.k12.tr
A.Salih Başaran asbasaran@sm.k12.tr


Fransızca Dilinde Dersler –

Fransızca

Jean-Michel Ducrot jmducrot@sm.k12.tr
Alin Oskan aoskan@sm.k12.tr
Aylin Şahiner Battal asahiner@sm.k12.tr
Assia Bouzenounet abouzenounet@sm.k12.tr
Canan Sözen csozen@sm.k12.tr
Emel Sur esur@sm.k12.tr
Figen Kaya Şen fkaya@sm.k12.tr
Frédéric Izydorczyk fizydorczyk@sm.k12.tr
İpek Uzbil iuzbil@sm.k12.tr
Lara Boşnakyan lbosnakyan@sm.k12.tr
Natali Boşnakyan nbosnakyan@sm.k12.tr
Nadège Le Boeuf nleboeuf@sm.k12.tr
Naz Kibaroğlu nkibaroglu@sm.k12.tr
Yasemin Ertik yertik@sm.k12.tr
Özge Sönmez osonmez@sm.k12.tr
Şila Kuyumcuyan skuyumcuyan@sm.k12.tr
Ceren Kitapçı ckitapci@sm.k12.tr


Matematik

Can Özkeçeli cozkeceli@sm.k12.tr
Dinh-Bao Vu dvu@sm.k12.tr
Elif Gültaş egultas@sm.k12.tr
Mukaddes Yılmaz myilmaz@sm.k12.tr
Papa Moda Diop pmdiop@sm.k12.tr
Burçak Koca bkoca@sm.k12.tr
Erdem Tatlıdilli etatlidilli@sm.k12.tr


Fizik

Volkan Gönen vgonen@sm.k12.tr
Arnaud Scibetta ascibetta@sm.k12.tr


Kimya

Ayla Ağırbaş aagirbas@sm.k12.tr
Aydan Köksal akoksal@sm.k12.tr
Yasemin Kuzucan ykuzucan@sm.k12.tr


Biyoloji

Milena Kuyumciyan mkuyumciyan@sm.k12.tr
Eylem Özdemir eozdemir@sm.k12.tr


Laboratuar Sorumlusu

Volkan Gönen vgonen@sm.k12.tr


İngilizce Dil Öğretimi

İngilizce

Talar Selsu tselsu@sm.k12.tr
Özlem Ulusoy oulusoy@sm.k12.tr
Aren Sağbaş asagbas@sm.k12.tr


Ölçme ve Değerlendirme Uzmanı

Eda Matracı ematraci@sm.k12.tr


Medyatek

Cécile Giray cgiray@sm.k12.tr


Rehberlik – Psikolojik Danışman

Hazırlık, Lise 1
Ali Varol avarol@sm.k12.tr

Lise 2, Lise 3, Lise 4
Gülgün Özer gozer@sm.k12.tr