138.Dönem Diploma Töreni

Saint-Michel Lisesinin 138. dönem mezunlarının diploma törenini kutlamak üzere  bir araya gelindi. Bu unutulmaz günde, sadece akademik başarıları değil 5 yıllık emek,azim ve çabayla ,çok çalışarak, kararlılıkla  yıllar boyunca edindikleri tüm kazanımları takdir etmek üzere bir araya gelmiş olmanın büyük gurur ve derin duygularını yaşıyoruz. 

Okul Müdürü, Marcel Proust’tan şu alıntıyı paylaştı “ Gelecek,  düzene sokulması gereken şimdiki zamandan ibarettir. Onu öngörmenize gerek yoktur, ona fırsat vermeniz gerekir.” Hedeflerine ulaşmak için yorulmadan çalışarak geleceklerini şekillendirmeye başladıklarından dolayı bu düşünce özellikle ayrı bir önem taşıyor. Onları güvenle ilerlemeye devam etmeleri ve önlerine çıkacak fırsatları değerlendirmeleri konusunda cesaretlendirdi!

Törende tüm öğrenciler diplomalarını aldılar, sınıf birincisi Zeynep.E’nin konuşmasını duygulanarak dinlediler ve aynı zamanda meşalenin önümüzdeki senenin son sınıf öğrencisine geçişine tanık oldular. Alkışlar ve konfetiler eşliğinde okul aile birliği tarafından ikram edilen geleneksel pasta kesildi. 

Genç mezunlarımıza gelecekteki çalışmalarında başarılar ve mutluluklar diliyoruz.